Zobacz inne galerie
Wybieramy Miss Małopolski! [GŁOSUJ]
Wisła wygrywa Wielkie Derby Krakowa...
Zadyma na derbach Krakowa [ZDJĘCIA]
Cracovia coraz bliżej I ligi [ZDJĘCIA]
Zobacz inne artykuły
się bardzo ciężko utrzymać. Adamowicz już błaga Tuska by wydał polecenie by Lechia się utrzymała. No i raczej wyda. Na pierwszym meczu w sezonie zobaczymy tego efekty. Bogacze z Zagłębia i bankruci z ŁKS kupują piłkarzy na pęczki. Ligowi "kosiarze", Korona, Ruch, Podbeskidzie, Górnik, prędzej zabiją, a punktów nie oddadzą. Będzie bardzo ciężko.
A co to lub kto to są ci ŁÓWCY PSÓW?Gościu jak pisałeś tego posta to chyba ze strachu coś sobie popuściłeś.ABG!!!
z geymonta jak zwykle wypowiadaja sie tam gdzie nie powinni :) szczekac to mozecie w swoim golebniku po drugiej stronie Blon !!! Hauuu hauuuu hauuuuu ŁÓWCY PSÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale teraz wislakom glupio .klub im takiego psikusa zrobiil i zatrudnil dwuch zydkow meliksona i bittona.a tak darli sie zawsze ze nie lubia zydow a teraz sami oklaskuja swoich pupili z izraela .ale jaja
Asy Cracovii zamiast ładować akumulatory, uciekają w kontuzje, a Pasieka robi z siebie durnia. Kto udaje chorego, kontuzjowanego nie powinien jechać na "wycieczkę" do Hiszpanii tylko leczyć się w Krakowie i ćwiczyć z młodymi. Panie Pasieka otrzeźwiej Pan bo piłkarze wywalą Pana jak Stawowego, Majewskiego, Lenczyka. Orest to mądry człowiek i w Śląsku już się z kopaczami nie brata i robi nieustanne rotacje, a gwiazdy grzeją ławę. I wyniki są!
To dopiero przygotowanie do sezonu i testowanie kilku nowych(3-4)zawodnikow. Do rozpoczecia zostalo jeszcze troche czasu i jest szansa ze sie zgraja.
w odpowiedzi do: Koleś (pokaż komentarz)
Warta strzeliła gola z akcji, Cracovia z wolnego. No i jest to bardzo kiepski wynik. Można zadać pytanie, za co piłkarze Cracovii biorą tak wysokie pensje jeżeli różnic między nimi, a I ligowcem nie widać. W Cracovii piłkarze mają za dobrze, kasują duże pieniądze za NIC.
Jesteś, nawet nie parchem,jesteś po prostu nie mądry.
Nie jesteś kibicem, jesteś kibolem.
w odpowiedzi do: krakus (pokaż komentarz)
Musieli by się nazywać wiślacki smok ja na faceeboku apelował o malowanie osiedli bo Cracovia do warszawy jedzie c.welu
w odpowiedzi do: ABG (pokaż komentarz)
Parchami (i nie tylko) od 100 lat jest nazywana Cracovia i nie zmieni tego nawet 10 Izraelitów grających w Wiśle.
Jak ktoś nie zna takich podstaw to polecam grę w szachy
© 2000-2012 Polskapresse Sp. z o.o.
® Realizacja serwisu: Gratka Technologie Sp. z o.o.